מחירים

אנו ב CLICKNSMILE מאמינים שחיוך מרשים לא אמור לעלות הון. זו הסיבה המרכזית שהסדים השקופים והבלתי נראים שלנו זולים ב -70% ממותגים אחרים ואופציות מסורתיות אחרות!
 

מה נכלל בערכה:

המסע שלך

זוהי מפת הדרכים של ClicknSmile
 • ב 30 שניות בלבד!!!!הערכת חיוך שלכם

  טופס מקוון בחינם הכולל כמה שאלות קצרות ומיד תדעו אם ערכת clicknsmileאליכם.
 • 30 דקות בלבדערכת הערכה

  הזמינו ערכת הערכה לביתכםת במחיר 105 דולר בלבד,הערכה כבר כוללת כל הדרוש כדי להעריך מרחוק אם אתם מתאימים לטיפול בסדים השקופים והבלתי נראים של ClicknSmile !!
 • שבועייםתוכנית טיפול

  לאחר שתסיימו הטיפול בערכת הערכה שלנו, מומחיהשיניים של ClicknSmile ייצרו עבורכם את תוכנית הטיפול התלת מימדהמיוחדת שלכם, ויראו לכם איך ייראה החיוך שלך הנפלא שלכם לפני הרכישה. את התשובה תקבלובדוא"ל ומיד תוכלו לרכוש את הערכה דרך האתר.
 • כחודשייצור הסדים השקופים

  זהו תהליך מורכב בו אנו מדפיסים במדפסת תלת מימד את הסדים שלכם , דגם אחד לכל שלב בתכנית הטיפול שלכם.
 • ממוצע של 5כ חודשיםטיפול בסדים השקופים שלנו

  משלוח הכולל את כל הסדים השקופים הנדרשים לכם לאורך כל תקופת הטיפול ,ןבהתאמה אישית בהתאם לתוכנית הטיפול שלכם, שתוכנן על ידי האורתודונטים שלנו. בחרו בין תשלוםחד פעמי ClicknSmileבסך 1,925 $ או בתוכנית התשלומים החודשית שלנו בסך 178 דולר לחודש, למשך 12 חודשים. במשלוח זה תהיה ערכת התנעה הכוללת מארז סדים שקופים, וזוג מתאמים שיעזרו לסגור את המרחק בין השיניים שלכם והסדים השקופים שלנו..
 • סדים שקופים-טיפול משמר

  מנוי דו שנתי בסך 105 $ הניתן לביטול בכל עת. זו ערכת מייצרים המועברת ישירות אליכם כל 6 חודשים. מוצרים אלה מיוצרים באותה טכניקה ובאותה מדפסת תלת מימד, ללא BPAובאיכות גבוהה כמו הסדים השקופים שלכם. כל משלוח כזה מכיל ערכה מושלמת לתחזוקה קלה.

שאל את שאלתך כאן:


   

  שאל את שאלתך כאן: